Jak jste byli spokojeni?

Modelace ženske postavy

Datum: 06.06.2017 | Vložil: Katka

Moc děkuji za supr kurzik modelace,Radka je nejlepší, všem moc a moc doporučuji,už se těším na další kurzik a Radko díky za trpělivost:-) Kačka

Dortík

Datum: 12.02.2017 | Vložil: Gabriela Svobodová

Chtěla jsem dort pro rodiče k jejich živ.jubileu. Paní Radka nám udělala moc krásný a hlavně vynikající dort. Bylo nám jej líto i zakrojit,jak krásně vypadal. Maminka si libovala, že není přeslazený. Což byl i můj požadavek. Před nedávnem jsme měli i zákusky. To byl také úžasný chuťový zážitek. Všichni jsme ochutnávali všechny příchutě a bylo těžké zvolit Nr.1. ( top byly čokoládové a višňovo-jogurtové). Moc děkujeme a určitě ještě objednáme.

Vynikajici chut s umeleckym zazitkem

Datum: 28.10.2016 | Vložil: Veronika Hola

Ahoj vsem. Pokud premyslite, ze si nechate od Radky udelat dortik, tak nepremyslejte a rovnou to udelejte. Ja uz takto objednala dortik trikrat vzdy pro sve deti. Moje deti milovali to jak vypadal a my vsichni ostatni milujeme tu uzasnou chut. Neskutecne spojeni chuti a umeni. Rada neni jen cukrarka, ale hlavne je malirka, modelarka a velky umelec. Uz se tesim na dalsi narozeniny svych deti a na svatebni dortik, ktery nam bude delat jedine Radka :-) vsem moc doporucuji :-)

První objednaný dort

Datum: 24.10.2016 | Vložil: Milan Sedláček

Hezký den všem. Chtěl bych se podělit se zkušeností s mým prvním objednaným dortem, který měl oslavenci říci jak moc pro mne znamená. Narazil jsem na paní Radku a její krásné výtvory. Trochu nesměle a s ostychem jsem ji požádal o výrobu dortu na určité téma, ale dle jejích představ. Předpokládal jsem, že bude o to více cítit z tohoto díla láska a radost z toho sladkého potěšení. Projednali jsme spolu složení, počet porcí, finanční limit, pak nějaké návrhy přes net a nakonec už jen termín převzetí. Když jsem si pro dort přijel, čekalo v krabici na mne přesně to, co jsem chtěl oslavenkyni říci. Že je mému srdci nejbližší a a záleží mi na ni. Přesně to si myslím při gratulaci z dortu od paní Radky cítila. Proto jsem za její práci velmi vděčný a rozhodně všem doporučuji. Oko potěšující a stejně tak chuťové pohárky :-) Děkuji moc. Milan.

Kurz modelování

Datum: 20.10.2016 | Vložil: Eva Šreibrová

Byla jsem na kurzu modelování nevěsty, který Radka pořádala. Ač jsem to neměla zrovna za humny, cesta se vyplatila. Kdo Radku znáte, víte, že to je velmi pozitivní a do dortíků zapálený člověk, který to umí přenést na ostatní. A navíc je neuvěřitelně šikovná. Všem, kdo se chtějí něco naučit či v něčem zdokonalit, Radčiny kurzy doporučuji. A ještě oceňuji, že nás bylo málo a tím pádem jsme byly stále "pod dohledem" ;-) Radko, díky za krásnou sobotu :-)

Záznamy: 1 - 5 ze 5

Přidat nový příspěvek