Ahoj,

jmenuji se Radka Zábranská.

Poznáte mě podle kruhů pod očima, místo spaní totiž trávím hodiny před počítačem
a hltám nové postupy a trendy v cukrařině. 
Proto pro přežití dalšího dne potřebuji svou denní dávku kofeinu... 

Děsit se mě nemusíte, jsem neškodná (tedy alespoň pokud neupustíte můj dort) :)

 
 
TAK A TEĎ VÁŽNĚ:
 
 

Toužíte po vymazleném dětském dortíku pro Vaše zlatíčko? 

Přejete si kouzelný svatební dort, který podtrhne krásu Vašeho velkého dne? 

Či snad chcete překvapit svoji drahou polovičku?                

 

                 ... Ať máte jakýkoliv důvod, jste u mě správně!

 

Jsem velká detailistka a puntičkářka a za každým mým dortem se skrývá spousta hodin pečlivé a soustředěné práce. Doma mě vždycky učili: "KDYŽ NĚCO DĚLÁŠ, DĚLEJ TO POŘÁDNĚ!!!" a já se tím stále řídím. Nerada kopíruji dorty, ať už cizí, nebo své vlastní. 

Každý z Vás je jedinečný a proto si zasloužíte i svůj vlastní jedinečný dort, který bude vytvořen jen pro Vás.

 

Nicméně vlastním jeden pár rukou a i můj den má jen 24 hodin. A tak se někdy může stát, že si přivolám na pomoc moji šikovnou dceru Kláru, o které vím, že bravurně zvládne nejen komunikaci
s Vámi, ale dokáže také přiložit ruku k dílu a mnohdy nabídne i neotřelý nápad.

Ukázky naší práce si můžete prohlédnout v galerii. Najdete zde pouze dorty, které jsme osobně vyrobily během několika let.

 

A jak to vlastně všechno začalo? 

Vše to začalo v roce 2009, syn měl první narozeniny a dcera navrhla, že by jeho první dort měl být výjimečný. Bohužel nám cukrárny nic zvláštního nenabídly. Byla jsem nešťastná. Začaly jsme pátrat po internetu a nevěřily vlastním očím. Byly jsme uchvácené tím, co všechno se dá vytvořit z cukru. A tak jsme se s nadšením pustily do sladkého patlání... vůbec nepřeháním, realita totiž nebyla tak růžová jak se na první pohled zdálo. Euforii střídala bezmoc. Chvilky nadšení z obarveného kokosu rychle vyprchaly. Nakonec se o mém prvním trochu jiném dortu dalo říct: "Byl pečený s láskou"
(a sluší se dodat, že i se zoufalstvím). Ale co, hlavně, že všem chutnal.

 

Brzy mě sladké umění lapilo do svých sítí... Od té doby jsme já i má dcera ušly velký kus cesty. Stálo to tisíce hodin strávených na internetu. Poznala jsem spoustu báječných lidí, kteří mi pomáhali nejen radou. Dorty jsme trénovaly na rodině a přátelích, dopředu bylo jasné co, kdo dostane k narozeninám, svátku, výročí, dni matek, dni otců a za vysvědčení, nebo prostě jen tak. 

 

Cesta byla dlouhá a náročná, bylo na ní spousty odhodlání, pokroky střídaly omyly a zakopnutí a nechyběly ani slzy. Ale nevzdala jsem to! Protože rozzářené oči oslavenců za to stály!!!

 
V červenci 2015 otevírám dortové studio "Radka - Dorty s láskou"
 

Jsem tu, rozhodnutá poprat se s každou překážkou a Vaše přání změnit v realitu!!!

 

Vaše Radka :)